Урок 15-16. Технологія кисневого різання складних деталей з різних сталей і сплавів в різних просторових положеннях

    Урок №15-16

Тема програми:  Виконання ручного кисневого, в тому числі з використанням рідкого горючого, плазмового та газового прямолінійного та фігурного різання деталей з різних сталей, кольорових металів та сплавів за розмітками у всіх просторових положеннях різу, різання на переносних, стаціонарних та плазморізальних машинах. Різання кисневого флюсу деталей з легованих сталей та чугуну. 

Тема уроку Технологія кисневого різання складних деталей з різних сталей та сплавів у різних просторових положеннях. 

Мета уроку:

Ø  навчальна: вивчити технологію кисневого різання складних деталей з різних сталей та сплавів у різних просторових положеннях;  

Ø   виховна:  формувати творчу працелюбну особистість, поважне ставлення до своєї професії;     

Ø  розвиваюча: сприяти розвитку пам'яті, технічного мислення, творчого мислення до підходу проблемних питань.    

Вид уроку:   комбінування.  

Тип уроку:   урок засвоєння нових знань.   

Дидактичне забезпечення:   опорний конспект, роздатковий матеріал, стенди.   

Методи навчання:  словесні (пояснення з елементами бесіди), наочні (демонстрації). 

Матеріально-технічне забезпечення:  дошка, опорний конспект учня, підручник, ноутбук.  

Орієнтовний план проведення уроку:

І. Організаційна частина (3 хв)

ІІ. Актуалізація опорних знань (5 хв)

ІІІ. Повідомлення теми, мети завдань уроку (2 хв)

IV. Вивчення нового матеріалу (30 хв)

V. Підсумок уроку (5 хв)

Хід уроку

І. Організаційна частина.

1. Перевірка присутніх учнів

2. Назначення чергових

 ІІ. Актуалізація опорних знань (методом бесіди з'ясову    питання):

1. Поясніть процес різання металу?

2. Які інструменти та прилади використовують для різання металу?

ІІІ. Мотивація навчально-трудової діяльності.

Сьогодні ми ознайомимося з  технологією кисневого різання складних деталей з різних сталей та сплавів у різних просторових положеннях . Отримані знання та вміння ви зможете застосовувати на практиці.          

IV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.

Тема   уроку " Технологія кисневого різання складних деталей з різних сталей та сплавів у різних просторових положеннях " . На цьому уроці ми ознайомимося з  технологією кисневого різання складних деталей з різних сталей та сплавів у різних просторових положеннях.  

V. Вивчення нового матеріалу.

План вивчення:

1 Кисневе різання  металу

https://www.youtube.com/watch?v=4-iPxxgaB2k

VI. Підсумок уроку.

6.1 Рефлексія

1. Чи всі ви зрозуміли?

2. Тоді дайте відповіді на мої запитання:

1. У чому полягає суть різання окисленням?

2. Чим відрізняється різак від пальника?

3. Які бувають мундштуки для різаків?

4. Які бують мундштуки різаків?

5. Як запалюють різак?

Оцінювання активності учнів на уроці

Отже, сьогодні на уроці ви ознайомилися з    технологією кисневого різання складних деталей з різних сталей та сплавів у різних просторових положеннях .   

Домашнє завдання

Конспект,  І.В. Гуменюк Технологія електродугового зварювання с.109-111  

Опорний конспект

1.  Кисневе різання  


Немає коментарів:

Дописати коментар