Урок 41-42. Технологія стругання деталей простих зі сплавів в різних положеннях

 Урок №41-42

Тема програми: Технологія стругання деталей простих зі сплавів у різних положеннях.

Тема урокуТехнологія стругання деталей простих у різних просторових положеннях. 

Мета уроку:

Ø   навчальна: вивчити технологію   стругання деталей середньої складності з кольорових металів у різних положеннях;         

Ø   виховна:  формувати творчу працелюбну особистість, поважне ставлення до своєї професії;        

Ø розвиваюча: сприяти розвитку пам'яті, технічного мислення, творчого мислення до підходу проблемних питань.       

Вид уроку:  комбінування.

Тип уроку:  урок засвоєння нових знань.

Дидактичне забезпечення:   опорний конспект, роздатковий матеріал.

Методи навчання: словесні (пояснення з елементами бесіди), наочні (демонстрації).

Матеріально-технічне забезпечення:  дошка, опорний конспект учня, підручник, ноутбук.

Орієнтовний план проведення уроку:

І. Організаційна частина (3 хв)

ІІ. Актуалізація опорних знань (5 хв)

ІІІ. Повідомлення теми, мети завдань уроку (2 хв)

IV. Вивчення нового матеріалу (30 хв)

V. Підсумок уроку (5 хв)

Хід уроку

І. Організаційна частина.

1. Перевірка присутніх учнів

2. Назначення чергових

 ІІ. Актуалізація опорних знань (методом бесіди з'ясовую      питання): 

1. Що таке стругання деталей?

2. Які види стругання деталей ви знаєте?

ІІІ. Мотивація навчально-трудової діяльності.

Сьогодні ми ознайомимося з технологією стругання деталей простих у різних просторових положенняхОтримані знання та вміння ви зможете застосовувати на практиці.

IV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.

Тема    уроку «Технологія стругання деталей простих у різних просторових положеннях»На цьому уроці ми ознайомимося з технологією стругання деталей простих у різних просторових положеннях.

V. Вивчення нового матеріалу.

Домашнє завдання

Конспект.

Немає коментарів:

Дописати коментар