Урок №39-40
Тема програми: Виконання ручного дугового повітряного стругання простих та середньої складності деталей з різних сталей, чавуну, кольорових металів та сплавів у різних положеннях .
Тема уроку : Технологія стругання деталей простих у різних просторових положеннях .
Мета уроку:
Ø навчальна: вивчити технологію стругання деталей середньої складності з кольорових металів у різних положеннях ;
Ø виховна: формувати творчу працелюбну особистість, поважне ставлення до своєї професії;
Ø розвиваюча: сприяти розвитку пам'яті, технічного мислення, творчого мислення до підходу проблемних питань.
Вид уроку: комбінування.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Дидактичне забезпечення: опорний конспект, роздатковий матеріал.
Методи навчання: словесні (пояснення з елементами бесіди), наочні (демонстрації).
Матеріально-технічне забезпечення: дошка, опорний конспект учня, підручник, ноутбук.
Орієнтовний план проведення уроку:
І. Організаційна частина (3 хв)
ІІ. Актуалізація опорних знань (5 хв)
ІІІ. Повідомлення теми, мети завдань уроку (2 хв)
IV. Вивчення нового матеріалу (30 хв)
V. Підсумок уроку (5 хв)
Хід уроку
І. Організаційна частина.
1. Перевірка присутніх учнів
2. Назначення чергових
ІІ. Актуалізація опорних знань (методом бесіди з'ясову питання):
1. Що таке стругання деталей?
2. Які види стругання деталей ви знаєте?
ІІІ. Мотивація навчально-трудової діяльності.
Сьогодні ми ознайомимося з технологією стругання деталей простих у різних просторових положеннях . Отримані знання та вміння ви зможете застосовувати на практиці.
IV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.
Тема уроку « Технологія стругання деталей простих у різних просторових положеннях» . На цьому уроці ми ознайомимося з технологією стругання деталей простих у різних просторових положеннях .
V. Вивчення нового матеріалу.
План вивчення:
1) Поняття про повітряно-дугове стругання.
2) Технологія стругання у нижньому положенні.
2)
VI. Підсумок уроку.
6.1 Рефлексія
1. Чи всі ви зрозуміли?
2. Тоді дайте відповіді на мої запитання:
1. Де використовується повітряно-дугове стругання?
2. Охарактеризуйте суть повітряно-дугового стругання.
3. Під яким углом до поверхні металу розташовують електрод при повітряно-дуговому різанні?
4. Залежно від чого встановлюють основні показники режиму повітряно-дугового різання?
Оцінювання активності учнів на уроці
Отже сьогодні на уроці ви ознайомилися з технологією стругання деталей простих у різних просторових положеннях.
Домашнє завдання
Конспект .
Опорній конспект



Немає коментарів:
Дописати коментар